Skontaktuj się z nami: +48 091 39 25 950 lub biuro@baza-artpiece.pl

GAC piece kręgowe do wypalania ceramiki, piece do wypalania gliny, piece do ceramiki...

Serwis

Głównym profilem firmy jest serwis techniczny i renowacja  urządzeń  do obróbki termicznej oraz rzetelne doradztwo przy  doborze pieców  do ceramiki, fusingu, emalii, oraz wielu innych .

Wszystkie modele pieców Prymus i programator Blackbox znajdujący się w naszej aktualnej ofercie posiada 3-letni okres gwarancji (nie dotyczy elementów grzejnych - spiral), certyfikat zgodności bezpieczeństwa z normami EU. Do każdego zakupionego towaru dołączona zostaje Karta Gwarancyjna, niezbędna przy serwisowaniu urządzenia. W przypadku realizacji zobowiązań gwarancyjnych klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wynikających z faktu serwisowania produktu.

Nasz serwis dotrze do Państwa już po 48 godzinach od zgłoszenia awarii.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz przeszkolenia z obsługi pieców i programatorów na terenie całej Polski. Klienci z województwa zachodniopomorskiego oraz z terenów przyległych montaż i przeszkolenie mają zagwarantowany w cenie brutto urządzenia.

Ponadto zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym - służymy radą i pomocą we wszystkich kwestiach. Przeprowadzamy całkowitą regenerację używanych urządzeń do obróbki cieplnej: piece do wypalania ceramiki, piece do fusingu, suszarki oraz wiele innych. Wymieniamy między innymi elementy grzejne, kontraktory i instalację elektro-elektroniczną, cegły szamotowe oraz zużyte części zamienne w tego typu urządzeniach.

GAC Polska Ceramiktherm jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem i serwisem pieców Prymus firmy GAC.